Today’s Hours Getting Hours
Plymouth Upholstered Arm Dining Chair
| Weight | 62 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 24 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown, Grey |
| Features | Fabric, Upholstered, Wood |
| Style | Cottage |
Plymouth Upholstered Dining Chair
| Weight | 58 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 22 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown, Grey |
| Features | Fabric, Upholstered, Wood |
| Style | Cottage |
Power Lift Recliner With Power Headrest & Lumbar, Heat & Massage
| Dimensions | 41 × 38 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown, Multicolor |
| Features | Charging, Fabric, Heat, Leather, Lift, Lumbar, Massage, Power, Power Headrest, Reclining, Upholstered |
| Style | Casual |
Power Rocker Recliner With Power Headrest & Lumbar, Heat & Massage
| Dimensions | 41 × 38 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown, Multicolor |
| Features | Charging, Fabric, Heat, Leather, Lumbar, Massage, Power, Power Headrest, Reclining, Upholstered |
| Style | Casual |
Preston Chair
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Transitional |
Preston Chair
| Weight | 81 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 40 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Preston Chair and a Half
| Weight | 95 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 54 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads |
| Style | Traditional |
Preston Chair and a Half
| Weight | 95 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 54 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Preston Cocktail Ottoman
| Weight | 37 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 37 × 19 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Preston Cocktail Ottoman
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 32 × 19 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Preston Loveseat
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Transitional |







