Smyrna Queen Sleeper
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Red |
| Features | Customizable, Fabric, Sleeper |
| Style | Contemporary |
Gemini – Heather Manual Swivel Glider Recliner
| Dimensions | 35 × 31.5 × 42.5 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | Beige |
| Features | Fabric, Manual Recline, Swivel |
| Style | Transitional |
Catalina Fabric Power Reclining Sofa with Power Headrests
| Weight | 252 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 84 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Catalina |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Nerviano Recliner Mocha
| Brand | Ashley Furniture |
|---|---|
| Color | Brown, Tan |
| Style | Casual, Transitional |
| Features | Fabric, Manual Recline |


