Today’s Hours Getting Hours
Benchmade Motion Custom Sectional
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline |
| Style | Transitional |
Benchmade Motion Reclining Fabric Loveseat
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Headrest, Power Recline |
| Style | Transitional |
Benchmade Motion Reclining Panel Arm Sofa
| Weight | 298 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 86 × 41.5 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Benchmade Motion Reclining Panel Arm Sofa
| Weight | 298 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 86 × 41.5 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Benchmade Motion Sock Arm Recliner
| Weight | 142 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 37 × 44.5 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, Upholstered, USB |
| Style | Transitional |










