Samara 22 Chair
| Weight | 58 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 36 × 42 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Cottage, Traditional |
Sandoa Chair
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Brown, Grey, Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Traditional |
Savona Full Sleeper
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Sleeper |
| Style | Transitional |
Savona Queen Sleeper
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Sleeper |
| Style | Transitional |
Savona Twin Sleeper
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Sleeper |
| Style | Transitional |
Saylor Chair
| Dimensions | 34 × 32 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Traditional |
Scottie Ottoman
| Dimensions | 38 × 38 × 21 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Cream, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
Scottie Sectional
| Dimensions | 39 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Sectional 7004-SECT
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Brown, White |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Traditional |
Sectional 7174BD-Sect
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Black, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Transitional |
Sectional 7231BD-Sect
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Transitional |
Sectional 9174BD-Sect
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Sectional F934114
| Dimensions | 44 × 67 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Sectional PD24232BD
| Dimensions | 40 × 98 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |














