Paula Deen Three Cushion Sofa P735650BD
| Weight | 185 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 100 × 36 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Paula Deen Wood Trim Chair P036410BD
| Weight | 40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 29 × 36 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Brown, White |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Traditional |
Paxton Sofa
| Dimensions | 36 × 85 × 32 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Mid-Century Modern |
Pharris Push Back Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Fabric, Recline, Reclining Furniture |
| Style | Transitional |
Philip Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Transitional |
Philip Loveseat
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Transitional |
Philip Ottoman
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Transitional |
Philip Sofa
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Transitional |
Radius – Natural Beauty Quartz Power Swivel Glider Recliner
| Dimensions | 37.5 × 40.5 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | Grey |
| Features | Fabric, Glider, Power Recline, Swivel, USB |
| Style | Modern |
Radius Mineral Power Swivel Glider Recliner
| Brand | Parker House |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Fabric, Glider, Power Recline, Swivel |
| Style | Transitional |
Raleigh Swivel Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Transitional |







