Rosalie Sofa
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Rosalie Sofa With Nails
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads, Upholstered |
| Style | Transitional |
Roundabout Swivel Chair
| Brand | JL Studio |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Transitional |
Rouse Loveseat
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Brown, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered |
| Style | Transitional |
Rouse Sectional
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Multicolored |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered |
| Style | Casual |
Salem Chair with Nails
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads |
| Style | Casual, Transitional |
Salem Leather Sofa with Nails
| Dimensions | 39 × 88 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads |
| Style | Traditional |
Salem Loveseat
| Dimensions | 39 × 64 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Salem Loveseat with Nails
| Dimensions | 39 × 64 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads |
| Style | Traditional |
Salem Sofa
| Dimensions | 29 × 88 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Salem Sofa with Nails
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Casual, Transitional |
Samara 22 Chair
| Weight | 58 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 36 × 42 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Cottage, Traditional |
Sandoa Chair
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Brown, Grey, Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Traditional |
Savona Full Sleeper
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Sleeper |
| Style | Transitional |














