Altari Sofa
| Weight | 131 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 85 × 35 in |
| Color | Alloy, Black/Gray |
| Assembly | No Assembly Required |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
Wittlich Swivel Glider Recliner
| Weight | 139 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 40 × 34 in |
| Color | Black/Gray, Slate |
| Assembly | No Assembly Required |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
SLD Heirloom Velvet Terra Cotta 14×20
| Brand | Classic Home |
|---|---|
| Color | Red |
| Features | Fabric |
| Style | Traditional |
Nemoli Queen Sofa Sleeper
| Weight | 213 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 92 × 39 in |
| Color | Black/Gray, Slate |
| Assembly | Assembly Required |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
Circa Accent Pillow With Off-White And Navy Finish CIR004-1818P
| Brand | Surya |
|---|---|
| Color | Blue, White |
| Features | Fabric |
| Style | Farmhouse |
RP Ria Natural/Ivory 16×36
| Brand | Classic Home |
|---|---|
| Color | Beige, Cream |
| Features | Fabric |
| Style | Traditional |
Peniko 18 X 18 inch Ivory/Saffron/Dark Brown/Light Gray Pillow Kit, Square
| Brand | Surya |
|---|---|
| Color | Grey, Ivory, Multi Color, Yellow |
| Features | Fabric |
| Style | Transitional |
Surya GCH003-2020 20 x 20 in. Gretchen Woven Pillow Cover #44; Light Gray
| Brand | Surya |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Fabric |
| Style | Contemporary |
Lindyn Left-Arm Facing Corner Chaise
| Weight | 146 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 50 × 38 in |
| Color | Black/Gray, Fog |
| Assembly | No Assembly Required |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
SLD Heirloom Velvet Bay Green 14×20
| Brand | Classic Home |
|---|---|
| Color | Green |
| Features | Fabric |
| Style | Traditional |
WCV002-1818P Washed Cotton Velvet 18 X 18 inch Denim Pillow Kit
| Brand | Surya |
|---|---|
| Color | Blue |
| Features | Fabric |
| Style | Traditional |
WCV005-1818P Washed Cotton Velvet 18 X 18 inch Sea Foam Pillow
| Brand | Surya |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Fabric |
| Style | Traditional |
Harriet Velvet 14-inch x 20-inch Rectangular Throw Pillow, Sandy Pink
| Brand | Classic Home |
|---|---|
| Color | Pink |
| Features | Fabric |
| Style | Transitional |
SLD Heirloom Velvet Stone Gray 14×20
| Brand | Classic Home |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Fabric |
| Style | Transitional |
SLD Heirloom Velvet Marine 14×20
| Brand | Classic Home |
|---|---|
| Color | Blue |
| Features | Fabric |
| Style | Traditional |



