Today’s Hours Getting Hours
EZ2600 Sectional
| Dimensions | 42 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Modern |
EZ5H00 Rocker Recliner
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Recline, Reclining Furniture |
| Style | Transitional |
EZ5H00 Swivel Gliding Recliner
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Glider, Recline, Reclining Furniture |
| Style | Transitional |
EZ6X00 Minimum Proximity Recliner
| Dimensions | 38 × 32 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Manual Recline, Recline |
| Style | Transitional |
EZ6X00 Swivel Gliding Recliner
| Dimensions | 38 × 32 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Glider, Reclining, Swivel, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
EZ9B00 Double Reclining Loveseat Console
| Dimensions | 39 × 78 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Console, Cupholders, Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline |
| Style | Transitional |
EZ9B00 Double Reclining Sofa
| Dimensions | 39 × 88 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline |
| Style | Transitional |
EZ9B00H Double Reclining Loveseat Console
| Dimensions | 39 × 78 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Console, Cupholders, Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline |
| Style | Transitional |
EZ9B00H Double Reclining Sofa
| Dimensions | 39 × 88 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline |
| Style | Transitional |
EZ9K00H Rocker Recliner
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Recline, Reclining Furniture |
| Style | Casual, Transitional |
F9 Loveseat
| Dimensions | 38 × 66 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Casual, Modern |
F9 Ottoman
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Wheels |
| Style | Transitional |














