Today’s Hours Getting Hours
Fleming Ottoman
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
| Style | Traditional |
Flex 90221031301-Chair
| Weight | 120.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 40.5 × 34.5 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Flex 90221031302-Chair
| Weight | 120.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 40.5 × 34.5 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Flex Chair
| Dimensions | 37 × 40.5 × 34.5 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Flex Loveseat
| Dimensions | 37 × 72 × 34.5 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |


