Davis Fabric Reclining Sectional
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Davis |
| Features | Fabric |
Davis Fabric Reclining Sofa
| Weight | 229 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 87 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Davis |
| Features | Fabric |
Davis Fabric Reclining Sofa
| Weight | 229 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 87 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Davis |
| Features | Fabric |
Dawson Fabric Chair
| Weight | 86 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 41 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Blue |
| Style | Modern & Contemporary |
| Collection | Dawson |
| Features | Fabric |
Dawson Fabric Loveseat
| Weight | 164 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 67 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Blue |
| Style | Modern & Contemporary |
| Collection | Dawson |
| Features | Fabric |
Dawson Fabric Ottoman
| Weight | 36 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 34 × 18 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Blue |
| Style | Modern & Contemporary |
| Collection | Dawson |
| Features | Fabric |
Dawson Fabric Sectional
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Gray |
| Style | Modern & Contemporary |
| Collection | Dawson |
| Features | Fabric |
Dawson Fabric Sofa
| Weight | 217 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 94 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Blue |
| Style | Modern & Contemporary |
| Collection | Dawson |
| Features | Fabric |
Delaney Buffet Lamp
| Weight | 28 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Modern |
| Collection | Delaney |
| Features | Fabric |
Delgado Table Lamp
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Delgado |
| Features | Fabric |
Dempsey Buffet Lamp, Brass
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Detail Color | Brass |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Dempsey |
| Features | Fabric |
Dempsey Buffet Lamp, Bronze
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | No Color |
| Features | Fabric |








