Devin Pebble Brown Power Recliner
| Dimensions | 39 × 33.75 × 42.75 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Mission Stool
| Dimensions | 15 × 19.5 × 26 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Mission |
Digby Leather High-Leg Recliner
| Weight | 108 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 33 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Digby |
| Features | Leather |



