CM Leather Sofa L762350BD
| Weight | 157 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 100 × 39 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Multicolor, Tan |
| Features | Customizable, Leather, Nailheads, Wood |
| Style | Traditional |
Collegedale Leather Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Contemporary, Modern |
Collegedale Leather Ottoman
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Contemporary, Modern |
Devin Pebble Brown Power Recliner
| Dimensions | 39 × 33.75 × 42.75 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Durango Power Motion Sofa
| Dimensions | 43 × 90 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power Recline, Recline |
| Style | Traditional |
Durango Power Recliner
| Dimensions | 41.5 × 37.5 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power Recline, Recline |
| Style | Traditional |








