Today’s Hours Getting Hours
Thompson Leather Swivel Glider
| Weight | 89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 33.5 × 41 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Customizable |
| Features | Customizable, Glider, Leather, Recliner |
| Style | Transitional |
Thornton Chair
| Weight | 89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 40 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Thornton Chair and a Half
| Weight | 103 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 54 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Orange |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Thornton Cocktail Ottoman
| Weight | 37 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 37 × 19 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Orange |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Thornton Leather Ottoman
| Dimensions | 26 × 32 × 19 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Wood |
| Style | Traditional |
Thornton Loveseat
| Weight | 116 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 61 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Thornton Three-Cushion Sofa
| Weight | 143 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 86 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Thornton Two-Cushion Sofa
| Weight | 126 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 77 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Tompkins Club Level Sofa w Power
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Multicolor, Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Headrest, Power Recline, Reclining, Upholstered |
| Style | Contemporary |
Town Power Loveseat
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Cupholders, Customizable, Leather, Power, Power Recline, Reclining Furniture, USB |
| Style | Traditional, Transitional |
Town Power Recliner with Power Headrest
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline |
| Style | Traditional |
Town Recliner
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Manual Recline |
| Style | Traditional |
Traditional Round Leather Cocktail Ottoman
| Dimensions | 42 × 42 × 19 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Black, Brown |
| Features | Customizable, Leather, Wood |
| Style | Traditional |













