Today’s Hours Getting Hours
Claremont Recliner w/Power
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Nailheads, Power Recline |
| Style | Transitional |
Claremont Sofa w/Power
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Nailheads, Power Recline |
| Style | Transitional |
Connor Sofa
| Brand | Universal Furniture |
|---|---|
| Color | Brown, White |
| Features | Fabric, Nailheads, Wood |
| Style | Transitional |
Conover Casual Power Reclining Sofa With Power Headrest And Lumbar
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Nailheads, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Reclining, Upholstered |
| Style | Casual |
Craftmaster Essentials Chair – 028210
| Dimensions | 41 × 36 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads, Upholstered |
| Style | Transitional |
Custom Round Ottoman
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads, Storage, Upholstered, Wood |
| Style | Contemporary |
Custom Upholstery Great Room Sofa
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads, Upholstered |
| Style | Contemporary |
Devon Power Rocking Recliner with Power Headrest
| Weight | 141 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 35 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads, Power Headrest, Power Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
Durango Motion Sofa
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Nailheads, Recline, Reclining Furniture |
| Style | Traditional |
Durango Recliner
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Color | Beige, Brown |
| Features | Fabric, Leather, Nailheads, Recline, Reclining Furniture |
| Style | Traditional |
Essentials Sectional 7565-sect
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Beige, Cream |
| Features | Fabric, Nailheads, Wood |
| Style | Traditional |
Essentials Sleeper Sofa 787850-68
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Beige, Tan |
| Features | Fabric, Nailheads, Wood |
| Style | Traditional |
Essentials Sofa 787850
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Beige, Tan |
| Features | Fabric, Nailheads, Wood |
| Style | Traditional |
Essentials Sofa 791050
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Beige, Brown |
| Features | Fabric, Nailheads, Wood |
| Style | Traditional |











