Today’s Hours Getting Hours
Annora Wall Art
| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 73.75 × 50 in |
| Color | Brown/Beige, Multi, White |
| Assembly | No Assembly Required |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric, Other |
| Shade | Light, Medium |
| Shape | Rectangle |
| Series Features | Abstract design in shades of gray, brown, white, blue and black. Gallery wrapped canvas. Giclee reproduction. Hand textured. Wired for hanging. Horizontal hanging only. |
| Brand | Ashley Furniture |
Arrowrock Accent Bench
| Weight | 65 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 33.25 × 18 in |
| Color | Black/Gray, Brown/Beige, White/Gray |
| Assembly | Assembly Required |
| Style | Casual |
| Features | Fabric, Other, Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Series Features | Settee. Upholstered in a Cream Fabric with Gray Pin Stripe. Pillow Seat Back and Pillow Top Seat Cushion with Foam Core and Webbing Construction. Rubber Wood Legs with Dark Finish. |
| Brand | Ashley Furniture |

