Today’s Hours Getting Hours
Arlo Power Rocking Recliner with Power Headrest and Lumbar
| Weight | 164 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 37 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Rocker, USB |
| Style | Transitional |
Arlo Power Rocking Recliner with Power Headrest and Lumbar
| Weight | 164 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 37 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Benchmade Motion Custom Sectional
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline |
| Style | Transitional |
Benchmade Motion Leather Panel Arm Recliner
| Weight | 142 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 37 × 44.5 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, Upholstered, USB |
| Style | Modern |
Benchmade Motion Reclining Panel Arm Sofa
| Weight | 298 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 86 × 41.5 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Benchmade Motion Reclining Panel Arm Sofa
| Weight | 298 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 86 × 41.5 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Benchmade Motion Sock Arm Recliner
| Weight | 142 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 37 × 44.5 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, Upholstered, USB |
| Style | Transitional |
Broadway Power Reclining Sofa with Power Headrests
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Power Recline, Recline, Reclining Furniture, USB |
| Style | Transitional |
Catalina Power Recliner with Power Headrest
| Weight | 115 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Catalina Power Recliner with Power Headrest
| Weight | 115 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 33 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Contemporary |
Catalina Power Reclining Loveseat with Power Headrests
| Weight | 199 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 60 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Contemporary |
Catalina Power Reclining Sectional With Power Headrests
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Casual |
Catalina Power Reclining Sofa & Headrests
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline |
| Style | Contemporary, Modern |
Catalina Power Reclining Sofa with Power Headrest
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline |
| Style | Casual, Transitional |
Catalina Power Rocking Recliner with Power Headrest
| Weight | 117 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 33 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Fabric, Power Headrest, Power Recline, Rocker, USB |
| Style | Casual |









