Today’s Hours Getting Hours
Arlo Power Recliner with Power Headrest
| Weight | 162 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 37 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Arlo Power Reclining Loveseat
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Arlo Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrests
| Weight | 281 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 76 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Console, Cupholders, Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Arlo Power Reclining Loveseat with Power Headrests
| Weight | 243 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 60 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Black |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Arlo Power Reclining Loveseat with Power Headrests and Lumbar
| Weight | 243 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 60 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Black |
| Features | Console, Cupholders, Customizable, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Arlo Power Reclining Sectional with Power Headrests and Lumbar
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Black |
| Features | Cupholders, Customizable, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Arlo Power Reclining Sofa
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Arlo Power Reclining Sofa & Headrests
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Arlo Power Reclining Sofa with Power Headrests
| Weight | 294 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 87 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Black |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Arlo Power Reclining Sofa with Power Headrests and Lumbar
| Weight | 294 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 87 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Black |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Arlo Power Rocking Recliner with Power Headrest
| Weight | 164 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 37 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, Rocker, USB |
| Style | Transitional |
Astra Power Reclining Sectional with Power Headrests
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Console, Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Motion, Power Recline, Reclining, Storage, Upholstered, USB |
| Style | Contemporary |
Aurora Power Recliner with Power Headrest
| Weight | 172 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 41 × 32 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | White |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB, Zero Gravity |
| Style | Transitional |
Avon Leather Motion Sofa with Power
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Barnett Power Recliner with Power Headrest and Lumbar
| Weight | 159 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 41 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB, Zero Gravity |
| Style | Transitional |










