Today’s Hours Getting Hours
Evo Power Reclining Console Love Seat with Power Headrest
| Weight | 285 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41.5 × 78 × 42 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Black |
| Features | Console, Cupholders, Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Casual, Contemporary |
Evo Power Reclining Sofa
| Weight | 294 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41.5 × 88 × 42 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Black |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Casual, Contemporary |
Evo Power Reclining Sofa with Power Headrests
| Weight | 294 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41.5 × 88 × 42 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Black |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Casual, Contemporary |
Evo Power Sectional
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Black, Brown |
| Features | Customizable, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
EZ6D00R Double Reclining Loveseat Console
| Dimensions | 40 × 81 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Console, Cupholders, Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline |
| Style | Transitional |
EZ9B00 Double Reclining Loveseat Console
| Dimensions | 39 × 78 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Console, Cupholders, Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline |
| Style | Transitional |
EZ9B00H Double Reclining Loveseat Console
| Dimensions | 39 × 78 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Console, Cupholders, Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline |
| Style | Transitional |
Fenwick Power Recliner
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Casual |
Fenwick Power Reclining Loveseat
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Cupholders, Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline |
| Style | Contemporary, Modern |
Fenwick Power Reclining Loveseat With Power Headrests
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Fenwick Power Reclining Sofa
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Traditional |
Floyd Power Reclining Sectional with Power Headrests
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Beige, Brown |
| Features | Leather, Power Headrest, Power Recline |
| Style | Transitional |
Forte Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrests
| Weight | 275 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 70 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Tan |
| Features | Console, Cupholders, Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline |
| Style | Transitional |
Garrett Power Recliner with Power Headrest and Lumbar
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline |
| Style | Transitional |
Gemini – Capri Silver Power Lift Recliners With Articulating Headrest
| Dimensions | 38 × 31.5 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | Grey |
| Features | Fabric, Power Headrest, Power Recline |
| Style | Transitional |











