Today’s Hours Getting Hours
Linden Power Reclining Sofa with Power Headrests and Lumbar
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Black, Brown |
| Features | Power, Power Headrest, Power Lumbar, Reclining Furniture, USB, Zero Gravity |
| Style | Casual |
Marley P3 Recliner
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Reclining Furniture, USB, Wall Saver |
| Style | Transitional |
Mason P2 Rocker Recliner
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Beige, Brown, Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, Reclining Furniture, Rocker, USB |
| Style | Casual, Transitional |
Miller Power Recliner with Power Headrest and Lumbar
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Reclining Furniture, USB, Wall Saver |
| Style | Transitional |
Minnie P2 Rocker Recliner
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Power Headrest, Power Recline, Recline, Reclining Furniture, USB |
| Style | Casual, Traditional |
Minnie Power Rocking Recliner
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Blue, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, Reclining Furniture, USB |
| Style | Transitional |
Oscar Leather P3 Recliner
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Reclining Furniture, USB, Wall Saver |
| Style | Transitional |
Owen Power Recliner with Power Headrest and Lumbar
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Recline, Reclining Furniture, Upholstered, USB |
| Style | Contemporary |
Sawyer Power Reclining Sofa with Power Headrests and Lumbar
| Weight | 303 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 87 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Lumbar, Recliner, Reclining Furniture, Upholstered, USB, Zero Gravity |
| Style | Casual |
Sawyer Power Reclining Sofa with Power Headrests and Lumbar
| Weight | 303 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 87 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Lumbar, Recliner, Reclining Furniture, Upholstered, USB, Zero Gravity |
| Style | Casual |
Stanley Power Gliding Recliner with Power Headrest
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Power Recline, Recline, Reclining Furniture, USB |
| Style | Traditional, Transitional |
Zoey Power Gliding Recliner with Power Headrest
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Glider, Leather, Power, Power Headrest, Recline, Reclining Furniture, USB |
| Style | Traditional, Transitional |









