Today’s Hours Getting Hours
Zoey Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrests
| Weight | 309 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 75 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Black |
| Features | Console, Cupholders, Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Zoey Power Reclining Loveseat with Power Headrests
| Weight | 245 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 63 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Black |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Zoey Power Reclining Sofa with Power Headrests
| Weight | 322 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 85 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Black |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Asher Power Recliner with Power Headrest and Power Lumbar
| Brand | Palliser |
|---|---|
| Color | Red |
| Features | Customizable, Power, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB, Wall Saver |
| Style | Transitional |



