Today’s Hours Getting Hours
Sawyer Power Reclining Sofa with Power Headrests and Lumbar
| Weight | 303 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 87 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Lumbar, Recliner, Reclining Furniture, Upholstered, USB, Zero Gravity |
| Style | Casual |
Sawyer Power Reclining Sofa with Power Headrests and Lumbar
| Weight | 303 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 87 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Lumbar, Recliner, Reclining Furniture, Upholstered, USB, Zero Gravity |
| Style | Casual |
Stanley Power Gliding Recliner with Power Headrest
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Power Recline, Recline, Reclining Furniture, USB |
| Style | Traditional, Transitional |
Stewart Power Lift Recliner With Power Headrest & Lumbar
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Power Headrest, Power Lift, Power Lumbar, Reclining Furniture |
| Style | Casual, Transitional |
Zoey Power Gliding Recliner with Power Headrest
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Glider, Leather, Power, Power Headrest, Recline, Reclining Furniture, USB |
| Style | Traditional, Transitional |


