Today’s Hours Getting Hours
Benchmade Motion Reclining Leather Sock Arm Sofa
| Weight | 298 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 86 × 41.5 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Benchmade Motion Reclining Panel Arm Sofa
| Weight | 298 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 86 × 41.5 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Benchmade Motion Reclining Panel Arm Sofa
| Weight | 298 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 86 × 41.5 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Benchmade Motion Sock Arm Recliner
| Weight | 142 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 37 × 44.5 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, Upholstered, USB |
| Style | Transitional |
Benson Motion Sofa W/Power Headrests
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Brown, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Headrest, Power Recline, Reclining, Upholstered |
| Style | Transitional |
Brookville Console Love Seat
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Brookville Console Love Seat
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Brookville Power Recliner
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Brookville Power Reclining Sofa
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Cade Power Recliner with Power Headrest and Lumbar
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline |
| Style | Transitional |
Cade Power Reclining Loveseat with Power Headrests and Lumbar 1183-60PH
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline |
| Style | Transitional |
Cade Power Reclining Loveseat with Power Headrests and Lumbar 1183-64PH
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Black |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline |
| Style | Transitional |
Carter Power Recliner with Power Headrest and Lumbar
| Weight | 153 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 38 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Power Headrest, Power Lumbar, USB, Zero Gravity |
| Style | Transitional |
Carter Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrests and Lumbar
| Weight | 311 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 77 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Cupholders, Customizable, Power Headrest, Power Lumbar, Storage, USB, Zero Gravity |
| Style | Transitional |
Carter Power Reclining Loveseat with Power Headrests and Lumbar
| Weight | 261 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 64 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Cupholders, Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB, Zero Gravity |
| Style | Transitional |












