Today’s Hours Getting Hours
Arlo Power Recliner with Power Headrest and Lumbar
| Weight | 162 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 37 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Green |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Arlo Power Reclining Sofa
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Oscar Leather P3 Recliner
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Reclining Furniture, USB, Wall Saver |
| Style | Transitional |
Score Leather Recliner
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB, Zero Gravity |
| Style | Transitional |
Stewart Power Lift Recliner With Power Headrest & Lumbar
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Power Headrest, Power Lift, Power Lumbar, Reclining Furniture |
| Style | Casual, Transitional |
Zecliner Model 1 Recliner
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Remote, USB, Zero Gravity |
| Style | Transitional |
Zecliner Model 2 Lift Recliner
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Fabric, LED Light, Power Headrest, Power Lift, Power Lumbar, Power Recline, Remote, USB, Zero Gravity |
| Style | Transitional |
Zecliner Model 2 Power Lift Rec with Power Headrest/Lumbar/Heat/Mass
| Dimensions | 42 × 40 × 44 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Fabric, Heat, Massage, Power Headrest, Power Lift, Power Lumbar, Power Recline |
| Style | Transitional |




