Today’s Hours Getting Hours
Arlo Power Recliner with Power Headrest and Lumbar
| Weight | 162 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 37 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Green |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Arlo Power Reclining Sofa
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Arlo Power Rocking Recliner with Power Headrest and Lumbar
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Beige, Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Power Headrest, Power Recline, Reclining Furniture |
| Style | Transitional |
Catalina Power Recliner
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Catalina Power Recliner with Power Headrest
| Weight | 115 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Catalina Power Recliner with Power Headrest
| Weight | 115 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 33 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Contemporary |
Catalina Power Reclining Sofa & Headrests
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline |
| Style | Contemporary, Modern |
Charlotte Fabric Power Lift Recliner with Power Headrest & Lumbar
| Dimensions | 42 × 33 × 44 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Davis Power Reclining Sofa with Power Headrests
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline |
| Style | Transitional |
Davis Power Rocking Recliner
| Weight | 118 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 37 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Rocker, USB |
| Style | Transitional |
Diana Slate Fabric Power Lift Recliner
| Dimensions | 39 × 32 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Leather, Lift, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Easton Power Reclining Sofa with Power Headrests and Lumbar
| Weight | 321 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 85 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Black |
| Features | Customizable, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Elizabeth Brunette Leather Power Recliner with Power Headrest
| Dimensions | 41 × 32 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power Recline, Recline |
| Style | Traditional |
Kerrie Manual Rocker Reclienr
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Power, Power Recline, Rocker |
| Style | Casual, Transitional |










