Today’s Hours Getting Hours
Claremont Loveseat w/Power
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Nailheads, Power Recline |
| Style | Transitional |
Claremont Motion Sofa
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Brown, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Nailheads, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Reclining, Upholstered |
| Style | Contemporary |
Claremont Recliner w/Power
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Nailheads, Power Recline |
| Style | Transitional |
Claremont Sofa w/Power
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Nailheads, Power Recline |
| Style | Transitional |
Conover Casual Power Reclining Sofa With Power Headrest And Lumbar
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Nailheads, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Reclining, Upholstered |
| Style | Casual |
Devon Power Rocking Recliner with Power Headrest
| Weight | 141 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 35 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads, Power Headrest, Power Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
Gerard Power Lift Recliner with Power Headrest and Lumbar
| Weight | 169 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 38 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Black |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads, Power Headrest, Power Lift, Power Lumbar, Power Recline, USB |
| Style | Traditional |
Olsen Power Glider Recliner Espresso
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Black |
| Features | Fabric, Nailheads, Power Recline |
| Style | Transitional |
Oscar Power Recliner
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline |
| Style | Transitional |




