Today’s Hours Getting Hours
Devon Power Reclining Sofa with Power Headrests
| Weight | 271 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 81 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Nailheads, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Gerard Power Lift Recliner with Power Headrest and Lumbar
| Weight | 169 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 38 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Black |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads, Power Headrest, Power Lift, Power Lumbar, Power Recline, USB |
| Style | Traditional |

