Today’s Hours Getting Hours
Easton Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrests and Lumbar
| Weight | 326 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 73 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Console, Customizable, Fabric, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB |
| Style | Modern |
Ellis Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrests
| Weight | 287 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 76 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Features | Console, Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB, Zero Gravity |
| Style | Modern |
Evo Loveseat w/Power and Console
| Weight | 285 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41.5 × 78 × 42 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Black |
| Features | Console, Cupholders, Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Casual, Contemporary |
Evo Power Reclining Console Love Seat with Power Headrest
| Weight | 285 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41.5 × 78 × 42 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Black |
| Features | Console, Cupholders, Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Casual, Contemporary |
EZ6D00R Double Reclining Loveseat Console
| Dimensions | 40 × 81 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Console, Cupholders, Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline |
| Style | Transitional |
EZ9B00 Double Reclining Loveseat Console
| Dimensions | 39 × 78 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Console, Cupholders, Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline |
| Style | Transitional |
EZ9B00H Double Reclining Loveseat Console
| Dimensions | 39 × 78 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Console, Cupholders, Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline |
| Style | Transitional |
Forte Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrests
| Weight | 275 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 70 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Tan |
| Features | Console, Cupholders, Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline |
| Style | Transitional |
Iris Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrests
| Weight | 291 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 78 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Console, Cupholders, Customizable, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB, Zero Gravity |
| Style | Transitional |
Jackson Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrests
| Weight | 289 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 78 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Console, Cupholders, Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB, Zero Gravity |
| Style | Traditional |
Latitudes Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrests
| Weight | 326 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 76 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Black |
| Features | Console, Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Modern |
Penn Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrests and Lumbar
| Weight | 281 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 76 × 44 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Console, Cupholders, Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Rio Power Reclining Loveseat with Console
| Weight | 244 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 76 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Tan |
| Features | Console, Customizable, Fabric, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Rio Power Reclining Sectional
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Console, Cupholders, Customizable, Leather, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Rio Power Reclining Sectional with Power Headrests
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Console, Cupholders, Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |













