Today’s Hours Getting Hours
Dakota Power Recliner with Power Headrest and Lumbar
| Weight | 164 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 37 × 44 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Recliner, Upholstered, USB |
| Style | Transitional |
Davis Power Rocker Recliner with Power Headrest
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Blue, Green |
| Features | Customizable, Power, Power Headrest, Power Recline, Recline, Rocker |
| Style | Casual, Transitional |
Devon Power Recliner with Power Headrest
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Power Headrest, Power Recline, Reclining Furniture |
| Style | Casual, Transitional |
Devon Power Rocker Reclienr with Power Headrest
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Power, Power Headrest, Power Recline, Rocker |
| Style | Traditional, Transitional |
Devon Power Rocking Recliner with Power Headrest
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Recline, Reclining Furniture, Rocker, USB |
| Style | Traditional, Transitional |
Fenwick Power Reclining Loveseat With Power Headrests
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Geneva Power Rocking Recliner
| Dimensions | 41 × 36 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Blue, Grey |
| Features | Power, Power Recline, Reclining Furniture, USB |
| Style | Casual, Transitional |
Graham River Leather Power Sliding Sectional
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Power, Power Recline, Recline, USB |
| Style | Transitional |
Grant Power Reclining Loveseat With Console & Power Headrest
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Beige, Tan |
| Features | Cupholders, Customizable, Leather, Power, Power Headrest, Power Recline, Storage, USB |
| Style | Transitional |











