EZ1C00H Rocker Recliner with Nails
| Dimensions | 41 × 36 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Leather, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
EZ200 Double Reclining Loveseat
| Dimensions | 41 × 63 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Transitional |
EZ200 Rocker Recliner
| Dimensions | 41 × 38 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Recline, Rocking |
| Style | Transitional |
EZ2200 LAF Recl Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Black |
| Features | Customizable, Fabric, Recline, Reclining Furniture |
| Style | Casual, Transitional |
EZ2600 Sectional
| Dimensions | 42 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Modern |
EZ5H00 Rocker Recliner
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Recline, Reclining Furniture |
| Style | Transitional |
EZ5H00 Swivel Gliding Recliner
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Glider, Recline, Reclining Furniture |
| Style | Transitional |
EZ6D00R Double Reclining Sofa
| Dimensions | 40 × 89 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Recline |
| Style | Traditional |
EZ6D00R Minimum Proximity Recliner
| Dimensions | 40 × 49 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Recline |
| Style | Traditional |
EZ6X00 Minimum Proximity Recliner
| Dimensions | 38 × 32 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Manual Recline, Recline |
| Style | Transitional |
EZ7G00 Reclining Lift Chair
| Dimensions | 41 × 35 × 45 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Customizable, Grey |
| Features | Recline |
| Style | Transitional |
EZ8K00 Double Reclining Sofa
| Dimensions | 40 × 86 × 44 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Leather, Recline |
| Style | Transitional |
EZ8K00H Double Reclining Sofa
| Dimensions | 40 × 86 × 44 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Leather, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
EZ9K00H Rocker Recliner
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Recline, Reclining Furniture |
| Style | Casual, Transitional |














