Today’s Hours Getting Hours
Owen Power Recliner with Power Headrest and Lumbar
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Recline, Reclining Furniture, Upholstered, USB |
| Style | Contemporary |
Sawyer Power Reclining Sofa with Power Headrests and Lumbar
| Weight | 303 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 87 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Lumbar, Recliner, Reclining Furniture, Upholstered, USB, Zero Gravity |
| Style | Casual |
Sawyer Power Reclining Sofa with Power Headrests and Lumbar
| Weight | 303 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 87 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Lumbar, Recliner, Reclining Furniture, Upholstered, USB, Zero Gravity |
| Style | Casual |
Stewart Power Lift Recliner With Power Headrest & Lumbar
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Power Headrest, Power Lift, Power Lumbar, Reclining Furniture |
| Style | Casual, Transitional |

