Hannalee Vase
| Weight | 5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.5 × 9.5 × 14.75 in |
| Color | Antique White, White |
| Assembly | No Assembly Required |
| Style | Casual |
| Features | Resin |
| Shape | Round |
| Series Features | Vase. Antique white finished poly resin. Due to the finishing process of this product, some variations may occur. |
| Brand | Ashley Furniture |
Cartley Accent Table
| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13.63 × 25.63 × 6 in |
| Color | White, White/Light Brown |
| Assembly | Assembly Required |
| Style | Contemporary |
| Features | Metal, Resin, Wood Products and Other |
| Series Features | Accent table. Construction of solid wood in light brown and white resin inlay. Champagne gold finished metal. Geometric patterned top. |
| Brand | Ashley Furniture |

