Longmeadow Dresser 6
| Dimensions | 20 × 72 × 45 in |
|---|---|
| Brand | Mavin |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Metal, Storage, Wood |
| Style | Traditional |
Longmeadow Dresser 7
| Dimensions | 20 × 56 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Mavin |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Metal, Storage, Wood |
| Style | Traditional |
Macy Storage Ottoman
| Dimensions | 24 × 40 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Beige, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Storage |
| Style | Transitional |


