Today’s Hours Getting Hours
Catalina Swivel Gliding Recliner
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Fabric, Recline, Reclining Furniture, Swivel |
| Style | Transitional |
Chip Fabric Swivel Gliding Recliner
| Dimensions | 35 × 31 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Manual Recline, Recline, Swivel |
| Style | Transitional |
Geneva Swivel Gliding Recliner
| Weight | 123 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 36 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Glider, Recline, Swivel |
| Style | Transitional |













