Today’s Hours Getting Hours
Kingman Swivel Glider
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Transitional |
Murph Swivel Glider
| Weight | 94 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 31 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Glider, Swivel |
| Style | Transitional |
Parkway Glider
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Tan, White |
| Features | Customizable, Fabric, Glider, Swivel |
| Style | Casual |
Sophisticated Oat Perfect Match Power Swivel Gliding Recliner with Power Headrest & Lumbar
| Dimensions | 41 × 38 × 44 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Glider, Power Recline, Recline, Swivel |
| Style | Transitional |







