Today’s Hours Getting Hours
DC503 – Maze Ebony Fabric Desk Chair
| Brand | Parker House |
|---|---|
| Color | Black, Tan |
| Features | Fabric, Metal, Swivel, Upholstered |
| Style | Modern |
Magnus Swivel Gliding Recliner
| Weight | 134 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 36 × 44 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Recliner, Reclining Furniture, Rocker, Swivel, Upholstered |
| Style | Transitional |
Minnie Swivel Gliding Recliner
| Weight | 134 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 34 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Recliner, Reclining Furniture, Rocker, Swivel, Upholstered |
| Style | Transitional |
Origins Swivel-Tilt Arm Chair
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Color | Brown, Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel, Upholstered, Wood |
| Style | Traditional |
Parkway Glider
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Tan, White |
| Features | Customizable, Fabric, Glider, Swivel |
| Style | Casual |
Plaza Glider
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown, Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Glider, Swivel |
| Style | Traditional, Transitional |
Stella Swivel Chair
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Transitional |









