Today’s Hours Getting Hours
Catalina Swivel Gliding Recliner
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Fabric, Recline, Reclining Furniture, Swivel |
| Style | Transitional |
Magnus Swivel Gliding Recliner
| Weight | 134 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 36 × 44 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Recliner, Reclining Furniture, Rocker, Swivel, Upholstered |
| Style | Transitional |
Marybeth Swivel Gliding Recliner with Handle
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Glider, Recline, Reclining Furniture, Swivel |
| Style | Casual, Transitional |
Minnie Swivel Gliding Recliner
| Weight | 134 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 34 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Recliner, Reclining Furniture, Rocker, Swivel, Upholstered |
| Style | Transitional |
Sophie Desk Chair
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Grey, White |
| Features | Adjustable, Fabric, Swivel, Wheels |
| Style | Transitional |
Stockton Desk Chair
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Grey, White |
| Features | Adjustable, Fabric, Swivel, Wheels |
| Style | Transitional |





