Wharton Tufted Swivel Chair
| Dimensions | 39 × 35.5 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Nailheads, Swivel, Upholstered, Wood |
| Style | Traditional |
Refined Hickory Leather Perfect Match Power Swivel Gliding Recliner with Power Headrest & Lumbar
| Weight | 172 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 39 × 44 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Collection | Refined |
| Features | Cupholders, Leather, Power, Power Headrest, Swivel |
Refined Leather Power Swivel Gliding Recliner with Power Headrest & Lumbar
| Weight | 172 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 39 × 44 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Collection | Refined |
| Features | Cupholders, Leather, Power, Power Headrest, Swivel |
Refined Leather Swivel Gliding Recliner
| Weight | 176 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 39 × 44 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Collection | Refined |
| Features | Cupholders, Leather, Swivel |




