Today’s Hours Getting Hours
Belle Rocking Recliner
| Weight | 110 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 34 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Recliner, Reclining Furniture, Rocker, Upholstered |
| Style | Transitional |
Devon Rocking Recliner
| Weight | 119 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 34 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Recliner, Reclining Furniture, Rocker, Upholstered |
| Style | Transitional |
Magnus Swivel Gliding Recliner
| Weight | 134 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 36 × 44 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Recliner, Reclining Furniture, Rocker, Swivel, Upholstered |
| Style | Transitional |
Minnie Swivel Gliding Recliner
| Weight | 134 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 34 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Recliner, Reclining Furniture, Rocker, Swivel, Upholstered |
| Style | Transitional |
Woodlawn Rocking Recliner
| Weight | 106 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 30 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Recliner, Rocker, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |




