CM Leather Ottoman
| Weight | 60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 48 × 21 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered |
| Style | Transitional |
CM Leather Sofa L700150BDPIL
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Upholstered |
| Style | Contemporary, Modern |
CM Modern 723450BD
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
CM Modern Sofa
| Dimensions | 40 × 84 × 35 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Cream |
| Features | Fabric, Upholstered |
| Style | Transitional |
Devin Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Multicolored |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered |
| Style | Casual |
Essentials Chair and a Half
| Dimensions | 44 × 54 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered |
| Style | Transitional |
EZ6X00 Swivel Gliding Recliner
| Dimensions | 38 × 32 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Glider, Reclining, Swivel, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
Harvey Ellis Arm Chair, with Inlay
| Dimensions | 24 × 26 × 44 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Mission |
Harvey Ellis Rocker, with Inlay
| Dimensions | 31.5 × 26 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Rocker, Upholstered, Wood |
| Style | Mission |
Highlands Upholstered Side Chair
| Dimensions | 25.5 × 19.5 × 41.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown, Grey |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Mission |
Holden Twin Sleeper
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Multicolored |
| Features | Customizable, Fabric, Sleeper, Upholstered |
| Style | Casual, Traditional |
Loren Swivel Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Multicolored |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel, Upholstered |
| Style | Casual, Traditional |
Lyndon Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Multicolored |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered |
| Style | Casual, Traditional |
Lyndon Sectional
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Multicolored |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered |
| Style | Casual |
Martine Bed with Upholstered Headboard
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Bed Size | California King, King, Queen |
| Color | Brown, Grey |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered, Wood |








