39110 Chair
| Weight | 48 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 30 × 40 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Brown, White |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Modern, Transitional |
Crossings Downtown Round Cocktail Table
| Brand | Parker House |
|---|---|
| Color | Brown, White |
| Features | Wood |
| Style | Modern |
Loren Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Multi Color |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Transitional |
Modern Living Room Chair 036210BD
| Weight | 40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 29 × 36 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Brown, White |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Mid-Century, Modern |


