Eden Hexagonal Cocktail Table
| Brand | Parker House |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Coastal |
Gable Road One-Drawer End Table
| Dimensions | 26 × 19 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |
Gable Road Round End Table
| Dimensions | 22 × 22 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |
Gia Chair
| Dimensions | 18.5 × 20.5 × 32.75 in |
|---|---|
| Brand | Mavin |
| Color | Cream, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
Highlands Door Nightstand
| Dimensions | 1734 × 22 × 28 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |
Loren Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Multi Color |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Transitional |
Maidstone 28-inch Round Cocktail Table
| Dimensions | 28 × 28 × 14 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |
Maidstone Tall Chest
| Dimensions | 21 × 42 × 50 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |
Maidstone Two-Drawer Side Table
| Dimensions | 26 × 23 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |
Mission Etagere Bookcase
| Dimensions | 15 × 30 × 76 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |
Mission Stool
| Dimensions | 15 × 19.5 × 26 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Mission |








