Today’s Hours Getting Hours
Thornton Leather Ottoman
| Dimensions | 26 × 32 × 19 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Wood |
| Style | Traditional |
Tidewater Bedside Table
| Weight | 70 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 24 × 27 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | White |
| Features | Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |


