Americana Modern Dining Buffet Server
| Brand | Parker House |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Oak, Oak Veneer, Poplar, Storage, Wood |
| Style | Casual, Modern, Transitional |
Antiguan Arm Chair
| Dimensions | 23.5 × 25.5 × 39.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional, Vintage |
Antiguan Pedestal Table
| Dimensions | 50 × 50 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Black, Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Antiguan Side Chair
| Dimensions | 23.5 × 21.5 × 39.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional, Vintage |
Arleth Solid Wood Rectangle Console Table
| Dimensions | 27 × 94 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Modern, Rustic |
