Today’s Hours Getting Hours
L028210BD Leather Chair
| Weight | 70 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 36 × 39 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Metal, Wood |
| Style | Traditional |
L702950BD
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads, Wood |
| Style | Transitional |
L782750BD
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads, Wood |
| Style | Transitional |
Lake Lure Chair
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Beige, Blue |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Traditional |
Leather Sectional L7565BD-SECT
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Nailheads, Wood |
| Style | Traditional |
Leather Sectional L7565BDPIL-SECT
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Nailheads, Wood |
| Style | Traditional |
Leighton Accent Chair
| Weight | 148 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 29 × 36 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Black, Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Wicker, Wood |
| Style | Transitional |











