Today’s Hours Getting Hours
Highlands Upholstered Side Chair
| Dimensions | 25.5 × 19.5 × 41.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown, Grey |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Mission |
Holden Dining Chair
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 22 × 41 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Transitional |
Holden Maple Side Chair
| Dimensions | 22 × 19 × 40.5 in |
|---|---|
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Rustic, Traditional |


