Today’s Hours Getting Hours
Charlie Sectional
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Upholstered |
| Style | Transitional |
Chester Power Motion Loveseat
| Dimensions | 42.5 × 67 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Leather, Power Recline, Recline, Wood |
| Style | Traditional |
Chester Power Motion Sofa
| Dimensions | 42.5 × 92 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Leather, Power, Recline |
| Style | Transitional |
Chester Power Motion Sofa
| Dimensions | 42.5 × 92 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Leather, Power Recliner |
| Style | Transitional |
Chester Power Wall Recliner
| Dimensions | 42.5 × 38.5 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | White |
| Features | Customizable, Leather, Recline |
| Style | Transitional |
Chesterfield Sofa
| Weight | 145 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 88 × 34 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Vintage |
Chicago Sofa
| Dimensions | 46.25 × 101 × 27 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Upholstered |
| Style | Traditional |
Claremont Motion Sofa
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Brown, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Nailheads, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Reclining, Upholstered |
| Style | Contemporary |
Claremont Power Leather Zero Gravity Reclining Console
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Upholstered, Zero Gravity |
| Style | Casual, Traditional |
Clemmons 3902
| Dimensions | 41 × 94 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Modern |
Clemmons Chair
| Dimensions | 41 × 45 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Contemporary |
Clemmons Ottoman
| Dimensions | 28 × 38 × 20 in |
|---|---|
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Contemporary |











