Today’s Hours Getting Hours
Davis Power Recliner with Power Headrest
| Weight | 128 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 37 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Yellow |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Traditional |
Davis Power Rocking Recliner
| Weight | 118 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 37 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Leather, Power Recline, Rocker, USB |
| Style | Traditional |
Davis Power Rocking Recliner with Power Headrest
| Weight | 130 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 37 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Yellow |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, Rocker, USB |
| Style | Traditional |
Davis Recliner
| Weight | 108 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 37 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Leather, Recline |
| Style | Traditional |
Davis Rocking Recliner
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Blue, Green |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Degree Swivel Power Recliner with Power Headrest and Lumbar
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Leather, Lumbar, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Delway Round Leather Ottoman
| Weight | 45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 35 × 19 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Traditional |




