Today’s Hours Getting Hours
Harvey Ellis Arm Chair, with Inlay
| Dimensions | 24 × 26 × 44 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Mission |
Hatton Chair
| Brand | Universal Furniture |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Nailheads |
| Style | Contemporary |
Hawkins Chair
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Traditional |
Hawkins Loveseat
| Weight | 181 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 68 × 32 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |


