Highlands Ottoman Oak
| Dimensions | 19.75 × 22.5 × 16.25 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown, White |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Transitional |
Highlands Oval End Table Centennial
| Dimensions | 23 × 30 × 26 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Highlands Oval End Table Onondaga
| Dimensions | 23 × 30 × 26 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Highlands Pedestal Dining Table Cherry
| Dimensions | 44 × 74 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Highlands Pierced Slat Bed
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Bed Size | California King, King, Queen |
| Color | Brown |
| Style | Modern |
| Features | Wood |
