Mission Panel Bed King
| Dimensions | 85.75 × 80 × 47.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Mission Round Pedestal Dining Table
| Dimensions | 46 × 46 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Mission |
Mission Round Pedestal Dining Table 46″
| Dimensions | 46 × 46 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Mission Round Pedestal Table, No Leaves 38″
| Dimensions | 38 × 38 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Mission Slat Bed King
| Dimensions | 85.5 × 79 × 50 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |